Varainhankintaa DNA Seurasopimuksella
Warkis Varkaus ryJulkaistu: 19.08.2022 16.58

Varainhankintaa DNA Seurasopimuksella

Seuramme on tehnyt DNA:n kanssa yhteistyösopimuksen, joka tukee seuran varainhankintaa helpolla tavalla.

Seurallemme on nyt tarjolla uusi helppo tapa kerätä varoja toimintaan. Talkoohengessä – mutta ilman perinteisiä talkoita. DNA Seurasopimus tuo seuralle palkkion, kun seuran jäsen tai hänen perheenjäsenensä tai muuten lähipiiriin kuuluva henkilö hankkii puhelinliittymän, liikkuvan laajakaistan tai maksu-tv-kanavapaketin DNA Kaupasta ja mainitsee tilausta tehdessään Warkis & DNA Seurasopimuksesta.

DNA Seurasopimus lyhyesti:

1.Jäsenet perheineen ja lähipiireineen mainitsevat Warkis & DNA Seurasopimuksen DNA Kaupassa tilausta tehdessään.

2.Kun seurasopimuksella avattu liittymä on ollut käytössä kuukauden ja kanavapakettitilaus neljä kuukautta, palkkio maksetaan seuran tilille.