Ottelut

16.11.2019 klo 12:00

Warkis D1 vs. KooKoo Black

Luode Areena - 202

D1 AAA

16.11.2019 klo 16:30

Warkis B vs. K-Espoo Challenger

Luode Areena - 203

Suomi-sarja karsinta

17.11.2019 klo 13:00

Warkis B vs. Viikingit Akatemia

Luode Areena - 204

Suomi-sarja karsinta

23.11.2019 klo 12:30

Warkis D2 vs. KalPa Susi

Luode Areena - 205

D2 AA

24.11.2019 klo 15:45

Warkis D1 vs. IPK/KK-81

Luode Areena - 206

D1 AAA

 

30.11.2019 klo 00:00

Warkis E1 vs. IPK Black

Luode Areena - 207

E1 sarja

Otteluaika ei tiedossa

30.11.2019 klo 00:00

Warkis E1 vs. KY-80 Mario

Luode Areena - 208

E1 sarja

Otteluaika ei tiedossa

30.11.2019 klo 14:00

Warkis D1 vs. SaiPa Niepit

Luode Areena - 209

D1 AAA

30.11.2019 klo 14:45

Warkis D2 vs. Jokipojat Punainen

Kämäri harjoitushalli - 210

D2 AA

30.11.2019 klo 18:15

Warkis B vs. Kurra

Luode Areena - 211

Suomi-sarja karsinta

07.12.2019 klo 11:00

Warkis D2 vs. KalPa Sawo

Luode Areena - 212

D2 AA

07.12.2019 klo 13:00

Warkis D1 vs. Hurtat

Luode Areena - 213

D1 AAA

07.12.2019 klo 14:45

Warkis E2 vs. Jukurit Keltainen

Luode Areena - 214

E2 sarja

Warkis/PiPS sininen
Jukurit Keltainen

07.12.2019 klo 15:20

Warkis E2 vs. Jukurit Sininen

Kämäri harjoitushalli - 215

E2 sarja

Warkis/PiPS punainen
Jukurit Sininen

07.12.2019 klo 16:25

Warkis E2 vs. Jukurit Sininen

Luode Areena - 216

E2 sarja

Warkis/PiPS sininen
Jukurit Sininen

07.12.2019 klo 17:30

Warkis E2 vs. Jukurit Keltainen

Kämäri harjoitushalli - 217

E2 sarja

Warkis/PiPS punainen
Jukurit Keltainen

07.12.2019 klo 18:30

Warkis B vs. Pelicans Akatemia

Luode Areena - 218

Suomi-sarja karsinta

08.12.2019 klo 17:05

Warkis D1 vs. IPK/KK-81

Luode Areena - 219

D1 AAA

14.12.2019 klo 12:00

Warkis F2 vs. RU RaJuTeam Blue

Luode Areena - 220

F2 Leijonaliiga

Warkis sininen
RU RaJuTeam Blue

14.12.2019 klo 12:00

Warkis F2 vs. RU RaJuTeam White

Luode Areena - 221

F2 Leijonaliiga

Warkis/LeKi-75 punainen
RU RaJuTeam White

14.12.2019 klo 13:15

Warkis F2 vs. RU RaJuTeam White

Luode Areena - 222

F2 Leijonaliiga

Warkis sininen
RU RaJuTeam White

14.12.2019 klo 13:15

Warkis F2 vs. RU RaJuTeam Blue

Luode Areena - 223

F2 Leijonaliiga

Warkis/LeKi-75 punainen
RU RaJuTeam Blue

15.12.2019 klo 13:00

Warkis F1 vs. SuKiKa Keltainen

Luode Areena - 224

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Sininen
SuKiKa Keltainen

15.12.2019 klo 13:00

Warkis F1 vs. SuKiKa Keltainen

Luode Areena - 225

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Punainen
SuKiKa Keltainen

15.12.2019 klo 14:15

Warkis F1 vs. SuKiKa Musta

Luode Areena - 226

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Sininen
SuKiKa Musta

15.12.2019 klo 14:15

Warkis F1 vs. SuKiKa Musta

Luode Areena - 227

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Punainen
SuKiKa Musta

12.01.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. SaPKo Valkoinen

Luode Areena - 228

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Sininen
SaPKo Valkoinen

Otteluaika ei tiedossa

12.01.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. SaPKo Sininen

Luode Areena - 229

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Sininen
SaPKo Sininen

Otteluaika ei tiedossa

12.01.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. SaPKo Sininen

Luode Areena - 230

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Punainen
SaPKo Sininen

Otteluaika ei tiedossa

12.01.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. SaPKo Valkoinen

Luode Areena - 231

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Punainen
SaPKo Valkoinen

Otteluaika ei tiedossa

18.01.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. KalPa E musta

Luode Areena - 232

E2 sarja

Warkis/PiPS sininen
KalPa E musta

Otteluaika ei tiedossa

18.01.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. KalPa E keltainen

Luode Areena - 233

E2 sarja

Warkis/PiPS sininen
KalPa E keltainen

Otteluaika ei tiedossa

18.01.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. KalPa E musta

Luode Areena - 234

E2 sarja

Warkis/PiPS punainen
KalPa E musta

Otteluaika ei tiedossa

18.01.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. KalPa E keltainen

Luode Areena - 235

E2 sarja

Warkis/PiPS punainen
KalPa E keltainen

Otteluaika ei tiedossa

08.02.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. SaPKo Valkoinen

Luode Areena - 236

E2 sarja

Warkis/PiPS sininen
SaPKo Valkoinen

Otteluaika ei tiedossa

08.02.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. SaPKo Sininen

Luode Areena - 237

E2 sarja

Warkis/PiPS sininen
SaPKo Sininen

Otteluaika ei tiedossa

08.02.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. SaPKo Sininen

Luode Areena - 238

E2 sarja

Warkis/PiPS punainen
SaPKo Sininen

Otteluaika ei tiedossa

08.02.2020 klo 00:00

Warkis E2 vs. SaPKo Valkoinen

Luode Areena - 239

E2 sarja

Warkis/PiPS punainen
SaPKo Valkoinen

Otteluaika ei tiedossa

09.02.2020 klo 00:00

Warkis E1 vs. SaPKo Sininen

Luode Areena - 240

E1 sarja

Otteluaika ei tiedossa

09.02.2020 klo 00:00

Warkis E1 vs. SaPKo Sininen

Luode Areena - 241

E1 sarja

Otteluaika ei tiedossa

15.03.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. KalPa musta E

Luode Areena - 242

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Sininen
KalPa musta E

Otteluaika ei tiedossa

15.03.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. KalPa keltainen E

Luode Areena - 243

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Sininen
KalPa keltainen E

Otteluaika ei tiedossa

15.03.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. KalPa keltainen E

Luode Areena - 244

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Punainen
KalPa keltainen E

Otteluaika ei tiedossa

15.03.2020 klo 00:00

Warkis F1 vs. KalPa musta E

Luode Areena - 245

F1 Leijonaliiga

Warkis/PiPS Punainen
KalPa musta E

Otteluaika ei tiedossa