Warkis D1 -joukkue

C2JUNIORIT.jpg

Warkis D1

D1 joukkueessamme harjoittelee ja pelaa tällä hetkellä aktiivisesti 16 tyttöä ja poikaa. Joukkueen sisällä tiimihenki on mitä parhain ja joukkueenjohtajan silmin katsottuna on aivan mahtavaa seurata tuota yhdessä tekemisen meininkiä niin pukukopissa, jäällä kuin oheistoiminnassa.

Kiekkoterveisin,

Mari Tuhkanen
Joukkueenjohtaja 
Warkis D1

Yhteystiedot

Joukkueenjohtaja

Mari Tuhkanen
mari.tuhkanen@warkis.fi
0505775819

Vara-joukkueenjohtaja

Minna Kontio
minnakontio01@gmail.com

Vastuuvalmentaja

Jari Ikonen
jikonen25@gmail.com
0408605877

Valmentajat

Heikki Kolari
kolariheikki00@gmail.com

Antsu-Jussi Kolari
antsu.kolari@gmail.com

Huoltajat

Jaakko Hynninen
jaakko.hynninen@gmail.com

Pasi Jäppinen
pasi.jappinen@hotmail.com

Talous / rahastonhoito

Katja Palviainen
katja.palviainen@gmail.com

Toimitsijavastaava

Anu Lipponen
anu-lipponen@hotmail.com  

Nettivastaava

Mari Tuhkanen

Kioskivastaava

Minna Kontio

Ottelut

27.10.2018 klo 11:00

Warkis D1 vs. Kookoo White

Luode Areena

D1 AA

28.10.2018 klo 13:00

Warkis D1 vs. Ketterä A

Luode Areena

D1 AA

24.11.2018 klo 10:45

Warkis D1 vs. SaPKo Valkoinen

Luode Areena

D1 AA

08.12.2018 klo 13:00

Warkis D1 vs. Jääsudet

Luode Areena

D1 AA

Yhteistyössä