Warkis D1 -joukkue

Warkis D1.jpg

Kuvien luvaton käyttö ja kopiointi ehdottomasti kielletty. Oikeudet kuviin omistaa Oma Design.

Warkis D1-joukkue

D1 joukkueessamme harjoittelee ja pelaa tällä hetkellä aktiivisesti 16 tyttöä ja poikaa. Joukkueen sisällä tiimihenki on mitä parhain ja joukkueenjohtajan silmin katsottuna on aivan mahtavaa seurata tuota yhdessä tekemisen meininkiä niin pukukopissa, jäällä kuin oheistoiminnassa.

Kiekkoterveisin,

Mari Tuhkanen
Joukkueenjohtaja 
Warkis D1

Yhteystiedot

Joukkueenjohtajat

Mari Tuhkanen
mari.tuhkanen@warkis.fi
0505775819

Jani Lankinen
jani.lankinen@pp4.inet.fi

Vastuuvalmentaja

Jari Ikonen
jikonen25@gmail.com
0408605877

Valmentajat

Heikki Kolari
kolariheikki00@gmail.com

Antsu-Jussi Kolari
antsu.kolari@gmail.com

Huoltajat

Jaakko Hynninen
jaakko.hynninen@gmail.com

Pasi Jäppinen
pasi.jappinen@hotmail.com

Talous / rahastonhoito

Katja Palviainen
katja.palviainen@gmail.com

Toimitsijavastaava

Anu Lipponen
anu-lipponen@hotmail.com  

Nettivastaava

Mari Tuhkanen

Kioskivastaava

Minna Kontio

Ottelut

02.02.2020 klo 13:00

Warkis D1 vs. IPK/KK-81

Luode Areena

D1 AAA

07.02.2020 klo 18:30

Warkis D1 vs. KalPa Yellow

Harjoitushalli

D1 AAA

23.02.2020 klo 15:00

Warkis D1 vs. KalPa White

Luode Areena

D1 AAA

15.03.2020 klo 16:00

Warkis D1 vs. Jokipojat Musta

Luode Areena

D1 AAA

Yhteistyössä